Par mums

SIA “HL STEEL” darbības virziens ir standartizētu un nestandarta metālkonstrukciju projektēšana un izgatavošana no melnā un nerūsējošā metāla. Uzņēmums izpilda visdažādākos pasūtījumus kombinētu metāla konstrukciju izgatavošanā. Mēs nodrošinām pilnu metāla sagatavju apstrādes ciklu – griešana, frēzēšana un virpošana detaļām līdz 2,5 m garumam, kā arī metāla lokšņu un profilu griešanu, locīšanu, valcēšanu, metināšanu, montāžu , tīrīšanu ar smilšu strūklu un krāsošanu. Sadarbojoties ar partneriem , piedāvājam arī metālkonstrukciju karsto cinkošanu.

SIA “HL STEEL” ir plaša profila metālapstrādes uzņēmums. Pārsvarā savu produkciju realizējam vietējā tirgu. Esam izveidojuši arī sadarbību ar Baltijas un Skandināvijas valstu uzņēmumiem, kuriem realizējam savus ražojumus.

SIA “HL STEEL” darbības virziens ir standartizētu un nestandarta metālkonstrukciju projektēšana un izgatavošana no melnā un nerūsējošā metāla. Uzņēmums izpilda visdažādākos pasūtījumus kombinētu metāla konstrukciju izgatavošanā. Mēs nodrošinām pilnu metāla sagatavju apstrādes ciklu – griešana, frēzēšana un virpošana detaļām līdz 2,5 m garumam, kā arī metāla lokšņu un profilu griešanu, locīšanu, valcēšanu, metināšanu, montāžu un krāsošanu.  Sadarbojoties ar partneriem , piedāvājam arī metālkonstrukciju karsto cinkošanu.

Uzņēmumā strādā apmācīti un sertificēti metinātāji un atslēdznieki. Modernas metināšanas iekārtas un godprātīga attieksme pret darbu  veicina saražotās produkcijas augstu kvalitāti . Arī pārējie metālapstrādes darbinieki ir profesionāļi savā jomā.

Mūsu pieeja dažādu tehnisku jautājumu risināšanā ir ļoti elastīga. Tāpēc spējam rast tehnisku risinājumu daudzās nestandarta situācijās ar salīdzinoši zemām izmaksām.

Savu darbību sākām ar dažādu birstošo materiālu padeves  transportieru ražošanu. Attīstoties un pilnveidojoties esam nonākuši pie visdažādāko transportēšanas sistēmu projektēšanas, ražošanas un montāžas dažādās jomās. (Kurināmā padeve apkures vajadzībām, izejvielu transportēšana granulu ražošanas rūpnīcās, materiāla transportēšana grants ieguves karjeros …..).

Veicam arī apkures  un siltumtehnisko iekārtu (apkures katli, kurināmā noliktavas,  kurtuves, dūmeņi, kurināmā dozatori, dūmgāzu attīrīšanas iekārtas, multicikloni , pirts krāsnis…) projektēšanu un ražošanu.

Esam atvērti jebkurai sadarbībai, kur būtu jārod tehnisks risinājums gan materiālu transportēšanas gan apkures gan jebkurā citā nestandarta situācijā.

Projektējam, izgatavojam un uzstādām dažādus transportierus.

Pēc pielietojuma un transportējamo materiālu īpašībām transportieru var iedalīt grupās:

 • Lentas transportieri.
 • Ķēžu- lāpstinu transportieri.
 • Kombinētie ķēžu – lentas transportieri.
 • škrūves tipa(šneki) transportieri.
 • Elevatori (norijas).
 • Pneimotransportieri.
  • Lentas transportieri
   • Transportējamais materiāls tiek transportēts pa lentu , kura pārvietojas vai nu pa rullīšiem vai slīdošu pamatni.
    Lentas var būt no gumijota auduma materiāliem ar dažādu kordu kārtu skaitu atkarībā no slodzes, no dažādiem plastikāta paveidiem, no nerūs. metāla plāksnītēm…. Lentas materiālu atkarībā no transportējamā materiāla varam piedāvāt no:
    -dilumizturīga materiāla.
 • ķīmiski reaktīvu materiālu transportēšanai.
 • eļļas un taukus saturošu materiālu transportēšanai.
 • augstu temperatūru materiālu transportēšanai (cementa ražõšanas iekārtās, metalurģijā).
 • antistatiska materiāla (sprādzien bīstamās vidēs).
 • Lenta var būt gan gluda gan profilēta (birstošu un gabalveida kravu transportēšanai ar slīpu pacēlumu līdz 30 grādiem).
  -Pastiprinātas izturības lentas (smagu materiālu transportēšanai).
  -poliestera kārtas pārklātas ar plānu gumiju.
  -speciāla lenta kausiņu stiprināšanai vertikālai materiāla transportēšanai norijās (elevatori).
  -piedāvājam arī lentu ar sānu bortiem, kas novērš īpaši birstoša materiāla nobiršanu uz sāniem. Transportēšanas attālums pielietojot vienu lentas transportieri var būt līdz 60 metriem. Kombinējot vairākas iekārtas, attālums palielinās…
  Lentu piedziņai izmantojam izmantojam sertificētus ES ražotus motorreduktorus (Wattdrive, Eurodrive, Nord…)
  Velkošais rullis tiek pārklāts ar poliuretānu vai apgumijots.
  Lentas transportieru karkass tiek sametināts no tērauda profiliem, tīrīts ar abrazīvo strūklu krāsots atbilstoši standarta prasībām.
  Agresīvām vidēm varam piedāvāt arī karsti cinkotu pārklājumu metāliskajām transportieru daļām.
  Piedāvājam arī izgatavot transportierus, kuru metāla rāmis (karkass) ir no nerūsējošā tērauda.
  • Ķēžu-lāpstiņu transportieri.

Šādu transportieru pielietošanas sfēra ir tur, kur saskaramies ar lielākām slodzēm, ar materiāliem, kuri var traumēt lentas materiālu, kur ir vajadzība nobērt materiālu vairākās vietās, lielākiem pacēluma slīpumiem (līdz 50 grādiem). Ķēžu transportieris ļauj mainīt transportēšanas virzienu.
Piedāvājam transportierus arī ar diviem pagriezieniem (no horizontālā uz slīpo virzienu un otrādi).
Šādos transportieros lietojam plāksnīšu konveijeru ķēdes, kuras iztur lielas slodzes.
lāpstiņas izgatavojam no nodilumizturīgas plastmasas (HD). No šī materiāla veidojam arī ķēdes vadotnes, pa kurām slīd ķēde, tādējādi samazinot slīdes pretestību un samazinot troksni.